Szalagkorlátnak ütközött egy autó Gyálnál

Szalagkorlátnak ütközött az M0-s autóút M5-ös felhajtójánál, Gyálnál szombat délelőtt egy gépkocsi, amelyet egy török állampolgárságú terhes nő vezetett - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem igazgatóhelyettese az MTI-vel.

  • MTI MTI
Szalagkorlátnak ütközött egy autó Gyálnál
Egyelőre nem tudni, hogy mi okozta az ütközést. A helyszínre a rendőrségen és a mentőkön kívül a tűzoltók is kivonultak, de a sérültek nem szorultak be a járműbe. Az első információk szerint az autót vezető török kismamát és a vele utazó két kiskorú gyermeke közül az egyiket könnyebb sérülésekkel szállították kórházba. A baleset körülményeinek tisztázását nehezíti, hogy a nő csak törökül beszél - mondta Szabó János.
Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.