Tarlós ma végre találkozhat Orbánnal

Tarlós István főpolgármester hétfőn ismét részt vesz a Fidesz frakcióülésén, ahol megtörténhet a múlt héten elmaradt egyeztetés a miniszterelnökkel - közölte az InfoRádió.

  • hvg.hu hvg.hu
Tarlós ma végre találkozhat Orbánnal

Tarlós István már többször szeretett volna egyeztetni Orbán Viktorral Budapest legfőbb gondjairól, így a többi között az önkormányzati törvényről és a BKV-ról - írja híroldalán az InfoRádió.

Az InfoRádió szerint egyébként Nemzeti Fejlesztési Minisztérium azért nem tudja támogatni a főváros villamos- és trolibusz-beszerzési tenderét, mert annak 118 milliárd forintos forrásigénye egyedül több, mint a jelenlegi uniós költségvetési ciklusban a közlekedés operatív programban a városi és elővárosi közlekedésre fordítható 98 milliárd forintos keret.

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.