Molnár Ildikó tájékoztatása szerint a 80 év körüli férfi családtagjaival – feleségével és fiával – érkezett a szavazókörbe. Miután kitöltötte a szavazólapot, a fülkében rosszul lett, elájult. A perceken belül kiérkező mentősök körülbelül fél órán át küzdöttek az életéért, sikertelenül – mondta az irodavezető. Az ilyenkor kötelező adminisztráció elvégzéséig, illetve a holttest elszállításáig – mintegy másfél órán át – nem lehetett szavazni – tette hozzá Molnár Ildikó.
Meghalt egy férfi voksolás közben
Meghalt egy idős férfi az egyik szentendrei óvodában kialakított szavazókörben vasárnap délután, a haláleset miatt másfél óráig nem lehetett voksolni – közölte a Szentendre központú választókerület választási irodájának vezetője az MTI-vel.
Magyar Péter: Döntést hoztunk babaváró támogatások és a diákhitelek kamatstopja ügyében
Az MCC, a Mol, Lázár, Áder és Palkovics alapítványa is megy a levesbe augusztus 31-ig
Reagált a halálos ítéletre az MCC
„Putyin havonta több ezer fiatal embert küld a halálba. Világos? Remek, mert akkor az is világos, miről lehet beszélni vele”
Nagy győzelmek, brutális meccsek, trükkös csalások – itt vannak a legérdekesebb momentumok a focivébék történetéből
Magyar Péter reagált Sulyok Tamás „külföldi panaszkodásaira”
Fásy Zsüliett államilag megtámogatott cégénél elrontották a papírokat, mégsem lesz osztalék
Fekete-Győr András megvonná Lázár János, Kocsis Máté és Szijjártó Péter fizetését
Leállítja a Master Good a 120 milliárdos gyárépítését, ha nem tud külföldről munkaerőt behozni
Megvan az NB I új neve
Csizmadia Ervin: A Fidesz kereszténydemokrata fordulatától a bukásig
A Stanford-kutató, aki megtanította a világot aludni, lélegezni és napfürdőzni
Figyelmeztetnek: zivatarokkal érkezik a hidegfront
Trump a megugró áremelkedésről: Imádom az inflációt
Az elnök szerint remek számok érkeztek.