Karácsony Gergely a valaha volt legnagyobb Pride-on: Ezen a napon Budapest Európa fővárosává vált – élő közvetítés a büszkeség napjáról
Kudarcba fullad a kormány hónapok óta tartó küzdelme, hogy betiltsa a Pride felvonulást. A HVG élő közvetítése.
A 39 éves férfi egyre gyakrabban ivott és egyre féltékenyebb lett, miután összeköltözött 38 éves barátnőjével. Április 28-án is részegen ment haza, és úgy megverte az élettársát, hogy a nő életveszélyes állapotba került. A bíróság múlt pénteken rendelte el a rendőr előzetes letartóztatását.
A férfi még 2014 novemberében ismerkedett meg a nővel, és tavaly nyártól közös lakást béreltek Miskolc belvárosában.
Az összeköltözés után a rendőr egyre gyakrabban ivott, féltékenysége miatt a nő minden lépését irányítani, ellenőrizni akarta. Egy idő után mindennapossá váltak a veszekedések, ilyenkor a férfi durván szidalmazta és rendszeresen verte a nőt.
Április 28-án késő este a rendőr megint részegen ment haza, és vita közben úgy összerugdosta élettársát, hogy a nőnek két bordája eltört, és a tüdeje is megsérült. Életveszélyes állapotban került kórházba, a gyors és szakszerű orvosi beavatkozásnak köszönhető, hogy állapota stabilizálódott és már otthon lábadozik.
A Miskolci Járási és Nyomozó Ügyészség életveszélyt okozó testi sértés és kapcsolati erőszak miatt nyomoz a 39 éves miskolci rendőr ellen, akinek a múlt pénteken rendelte el a Miskolci Járásbíróság az előzetes letartóztatását – közölte szerdán a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főügyészség.
Kudarcba fullad a kormány hónapok óta tartó küzdelme, hogy betiltsa a Pride felvonulást. A HVG élő közvetítése.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
Videóban üzent az esemény helyszínéről.
A tiltottá lett Pride üzenete aktuálisabb, mint valaha.
A Tisza Párt elnöke úgy nyilvánult meg félreérthetetlenül a Pride-ról, hogy le sem írta a rendezvény nevét.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Freddie Mercury kezében sem állt ilyen hetykén a vasaló.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.