Juhász Péter: Az Együtt már most is bejutna a parlamentbe (videó)
Szigetvári Viktor pártelnöki pályázatában Juhász Péter jelenlegi alelnököt javasolja maga helyett az Együtt elnökének. A Rogán Antal kontra Juhász Péter személyiségi jogi per tárgyalásának szünetében az utóbbit kérdeztük pártelnöki terveiről, de egyelőre csak annyit mondott, hogy a választásra 10 százalékig szeretné feltornázni az Együttöt, amely szerinte már most bekerülne a Parlamentbe. A közvélemény-kutatások egyelőre kitartóan 5 százalék, tehát a bekerülési küszöb alatt mérik a pártot.
Átnéztük Kerkez Milos tavalyi évét, mik azok a fontos mutatók, amikben már most a legjobbak között van, illetve mennyire illeszkedik a játékstílusa az angol bajnok játékrendszerébe.
Érthetetlennek tűnhet, hogy a szexuális kisebbségek negatív megkülönböztetése zajlik ma Magyarországon, miközben a magyarok nem keveset tettek hozzá a homoszexualitás kultúrtörténetéhez.