Fülke: Ezért nem felhőtlen az öröm a Fidesznél

Itthon nagyot nyert, de Európában légüres térben találhatja magát a Fidesz és Orbán Viktor. Ez a hvg.hu podcastjának, a Fülkének az EP-választást elemző különkiadása.

  • Tóth Richárd Tóth Richárd
Fülke: Ezért nem felhőtlen az öröm a Fidesznél
  • Mi történt vasárnap Magyarországon és Európában?
  • Siker ez a Fidesznek?
  • Ki az ellenzék vezető ereje? A DK? A Momentum?
  • Miért bukott ekkorát az összes többi ellenzéki párt?
  • És mi történt Európában? Hol maradt a populista áttörés?
  • Minek köszönhető a zöld fordulat?
  • Megbüntették Macront?

Mostani vendégünk Lakatos Júlia, a Méltányosság Politikaelemző Központ nemzetközi igazgatója. Válaszol a fenti kérdésekre is.

Máté Péter

 

 

„A továbbtanulás lenne a legfontosabb, de ez olyan kilátástalan, hogy meg se próbálom” – a Lázár Jánossal vitába keveredő fiatalt kérdeztük

„A továbbtanulás lenne a legfontosabb, de ez olyan kilátástalan, hogy meg se próbálom” – a Lázár Jánossal vitába keveredő fiatalt kérdeztük

Mintha személyes történetében mondaná fel a kormánypolitika kritikáját, olyanok Füle Zsigmond első tapasztalatai a munka világában. Ő az a 18 éves, bácsborsódi fiatal, aki keresztkérdéseket tett fel Lázár Jánosnak bajai fórumán, és panaszára, miszerint keveset keres, a miniszter úgy válaszolt: rossz helyen dolgozik.