Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Mást gondol a magyar egészségügy helyzetéről a magyar miniszterelnök, és mást mutat az MNB jelentése.
Az egészségügyről folyamatos a vita Magyarországon, az ellenzék rendszeresen támadja a kormányt, de tavaly a Magyar Nemzeti Banktól is érkezett kritika.
Az MNB most bemutatott versenyképességi jelentése szerint Magyarország egészségügyi szempontból az utolsó helyen áll az Európai Unió tagállamai közül, számolt be az RTL Klub Híradója.
Orbán Viktor viszont pénteken az állami rádiónak adott interjújában azt mondta, hogy Európa egyik legjobban teljesítő egészségügyi rendszere a magyar.
A csatorna azt közölte, hogy a legfrissebb uniós adatok szerint a tagállamok közül Magyarországon a harmadik legmagasabb az idő előtti halálozások száma, a magyar adat duplája az uniós átlagnak, és közel negyven százalékkal magasabb a többi visegrádi ország átlagánál.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.