Hozz létre egy linket előfizetéssel nem rendelkező barátaid számára

Leesett egy fiatal férfi a KÖKI Terminálról

A körülmények egyelőre ismeretlenek, de idegenkezűség gyanúja nem merült fel.

  • hvg.hu hvg.hu
  • +${remainingCount} szerző
Leesett egy fiatal férfi a KÖKI Terminálról

Egy Facebook oldal hívta fel arra a figyelmet szerda délután, hogy a budpesti KÖKI Terminálnál rendőrök kerítettek el egy területet, mert feltehetőleg leugrott valaki az épületről. Az egyenruhások mindennapi munkáját bemutató, "Testületek védelmébe" Facebook-csoport bejegyzésében közölt fotókon az látható, hogy a rendőrök és mentősök egy letakart holttestet kerülgetnek.

Megkerestük a Budapesti Rendőr-főkapitányságot, ahol azt mondták,

egy fiatal férfi ezidáig ismeretlen körülmények között leesett az épületről. Bűncselekmény gyanúja nem merült fel, ezért az ügyet közigazgatási hatósági eljárásban vizsgálják.

Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123, vagy 06 80 820 111 telefonszámot! Amennyiben másvalakiért aggódik, ezt az oldalt ajánljuk figyelmébe.

Az Otthon Start hitel tényleg a csalárd osztogatás állatorvosi lova

Az Otthon Start hitel tényleg a csalárd osztogatás állatorvosi lova

Hangulatjavító intézkedések özönét zúdítja a kormány a választókra a Pride után, de még a támogatott lakáshitel is arról szól, hogy az állam kivonul a család- és szociálpolitikából, és a felelősséget az egyénre tolja. Hogyan járhatnak jól a magas jövedelműek az új kedvezményes hitellel? Miért maradnak ki a közszféra dolgozói ebből az osztogatásból is? Mi történne, ha nálunk is lengyel mintára emelnék a nyugdíjakat? Három szakértőt kérdeztünk.