Út melletti szalmabábhoz hívta ki valaki a mentőket

A sofőr túl komolyan vette a tréfásnak szánt dekorációt.

  • hvg.hu hvg.hu
Út melletti szalmabábhoz hívta ki valaki a mentőket

Egy aggódó autós szombaton egy szalmabálára esett biciklishez riasztotta a mentőket az Alföldön. Azt mondta, nagyon sietett, ezért nem tudott megállni, csak vezetés közben szúrta ki az útmenti jelenetet.

A mentők gyorsan kiértek a helyszínre, ahol azonban nem egy bajba jutott embert, hanem az alábbi, mókásnak szánt installációt találták:

Az Országos Mentőszolgálat alapvetően örömét fejezte ki, hogy itt nem volt teendője a mentőknek. Ugyanakkor azt is jelezték, hogy innen már egy valódi balesethez kellett vonulniuk a kollégáiknak.

Ide kattintva eléri a Nyüzsi további cikkeit, azonnali véleményeket, érdekességeket, szórakoztató mémeket, gif-eket, videókat.

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.