Százezrekért árulják a jegyeket a magyar-szerb Eb-selejtezőre a nepperek

Sok lehet köztük a hamis belépő.

  • hvg.hu hvg.hu
Százezrekért árulják a jegyeket a magyar-szerb Eb-selejtezőre a nepperek

Több százezer forintért is árulnak jegyet az októberi magyar–szerb foci-Eb selejtezőre a neten, pedig a legdrágább hivatalosan mindössze 21 ezer forintba kerül. A meccsre alig három óra alatt elfogytak a belépők, nem sokkal ezután ellepték a nepperek hirdetései a közösségi oldalakat.

Az MLSZ szóvivője azt mondja, senki se vegyen így belépőket, mert ezek közül sok hamis lehet. Az üzérkedést nem büntetik, de ha valaki hamis jegyet árul, az csalás.

Az állami alkalmazottakon spórol a kormány, nehogy mások érezzék a megszorítást

Az állami alkalmazottakon spórol a kormány, nehogy mások érezzék a megszorítást

Muszáj költségvetési szigort felmutatnia a kormánynak, de ennyi idővel a választás előtt ezt úgy kell megcsinálnia, hogy ne az átlagember szenvedje meg igazán. Az eredmény: az állami cégeknek kell spórolniuk a dolgozóikon. Az állam nem omlik össze, a költségvetés viszont bajban van, úgy is, hogy már a sokadik hasonló lépést tették meg.