Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Az anyát és a gyermeket is stabil állapotban vitték kórházba.
Udvari WC-ből mentettek ki egy újszülöttet a tűzoltók a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei Kisújszálláson.
A Kisújszállási Önkormányzati Tűzoltó-parancsnokság a honlapján arról számolt be, hogy udvari WC-ben szülte meg gyermekét egy nő csütörtök este Kisújszálláson. Az újszülött a megszületése után a WC-be esett, a tűzoltók mentették ki.
A mentők azonnal ellátták, majd az anyát és az újszülöttet is stabil állapotban vitték kórházba - olvasható a tűzoltó-parancsnokság honlapján.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.