Új kávéautomatával támad a Nestlé

A Nestlé a kávégépek piacán erősít, idén újabb automatával támad, etől a Nescafé termékek iránti kereslet további növekedését várja.

  • hvg.hu hvg.hu
Új kávéautomatával támad a Nestlé

A Nestlé csoport az idén újabb kávéautomatát kíván bevezetni Európában, hogy ezzel is növelje a Nescafé termékei iránti keresletet – írja a Világgazdaság. A svájci cég éttermeket, irodákat ellátó egysége, a Nestlé Professional 2009 óta már három saját automatacsaláddal jelent meg a piacokon.

Az üzemeltetési hatékonyság s az italminőség- és választékjavító fejlesztésekkel azt célozzák, hogy a most két számjegyű ütemben bővülő divízió forgalma hosszabb távon is meghaladja a csoport egészére előirányzott évi 5–6 százalékos növekedést.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Aktuális pályázatok

Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.