Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Újabb üzlettel bővíti hálózatát a diszkontlánc.
Folytatja a magyarországi terjeszkedést az Aldi – írja a Mindenar.hu. A társaság Sopronban nyitja meg a következő egységét, és az új, 900 négyzetméteres üzletet az engedélyeztetéstől függően az idén vagy a jövő év elején adják át. Ez lesz a második üzlete Sopronban a diszkontláncnak.
Az Aldinak már több mint száz magyarországi üzlete van. Augusztusban is adott át új boltokat, Budapest XVII. kerületében és Kerepesen.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Hiába uralta eddig a hétvégét a McLaren, a 40. Magyar Nagydíj időmérő edzésén a ferraris Charles Leclerc szerezte meg a pole pozíciót.
Elég magas füstoszlopot lehetett látni.