„Ebbe a tükörbe nehéz belenézni” – unokájuk fotózta végig Marika és Sándor tízéves búcsúját
Szajki Bálint fotóriporter éveken át dokumentálta, ahogy nagymamája otthon ápolja súlyos beteg nagypapáját.
Lebontják a Móló Hotelt Siófokon. Teljesen új szálló épül a helyén a kikötő melletti parti telken.
Új hotel épül Siófokon a kikötő mellett álló Móló Hotel helyén, amelyet le fognak bontani – adta hírül a Magyar Építők. Az új, Hotel Apartman nevű szálloda „esztétikus és praktikus” épülete nulla energiaigényű és ötemeletes lesz, alatta kétszintes mélygarázzsal. Tervezője Szily Boldizsár.
A régi szocialista modernista épület a beruházó Azúr Szórakoztatóközpont Kft. szerint életveszélyessé vált. A beruházást a város egyik legjelentősebb fejlesztéseként jellemzik, ami kiterjed majd a part menti területekre is: felújítják az évek óta elhanyagolt partszakaszt, korszerűsítik a közeli büfét is, „vonzó, barátságos környezetet” ígérve az erre sétálóknak.
Az ingatlant még 2021-ben vásárolta meg az államtól – pontosabban a Bahart Zrt.-től – az Azúr Szórakoztatóközpont Kft. másfél milliárd forintért. Akkor még azt írtuk, hogy az épület jó állapotban van. Ezek szerint az eltelt idő elég volt ahhoz, hogy bontásérett legyen.
Szajki Bálint fotóriporter éveken át dokumentálta, ahogy nagymamája otthon ápolja súlyos beteg nagypapáját.
A tanárok bérét meg kellene háromszorozni, de Mészáros Lőrinc vagyonát csak egyszet lehet elvenni.
Németh jelenleg a Fidesz parlamenti frakciójának szóvivője.
Múltkor is megígérte, aztán változtak. Szavazzon, ön hisz-e a miniszternek.
Újabb divattrendet teremtene az aranylabdás portugál támadó vagy valami egészen más oka van?
Igyekeznek javítani a munkaerő-hatékonyságon.
A lap szerint a Fideszen belül is törésvonalakat okoz az egyre szélsőségesebb kormányzás.