A forgatás a tervek szerint 2008-ban kezdődik - nyilatkozta Brian Grazer, a film producere, aki az Egy csodálatos elme című filmjéért 2002-ben Oscar-díjat kapott.
James Brown tevőlegesen részt vett a róla szóló film előmunkálataiban, és hozzájárult zenéi felhasználásához is. A muzsikus 73 évesen hunyt el szívszélhűdésben hétfőn. Az önmagát a "showbiznisz legszorgosabb emberé"-nek tituláló művészhez olyan világhírű soulszerzemények fűződnek, mint a Sex Machine vagy az I Feel Good, ő teremtette meg a funky műfaját, inspirálóan hatott többek közt Mick Jagger és Michael Jackson táncstílusára, valamint megnyitotta az utat a hip-hop számára is.
Az utóbbi években a soulénekes Ray Charlesról vagy a countryzenész Johnny Cashről szóló posztumusz filmek szép sikereket értek el mind a nézők, mind a kritikusok körében.
Spike Lee, akinek az egyik leghíresebb filmje a Malcolm X, legutóbb A belső embert rendezte, amelynek producere szintén Brian Grazer volt.
Spike Lee rendezi a James Brown-filmet
Spike Lee aláírta a szerződést arról, hogy ő rendezi a néhány napja elhunyt soulénekes, James Brown életéről szóló nagyjátékfilmet - adta hírül a Daily Variety nevű amerikai magazin.
Ellenállási nyilatkozatot tett közzé a Fidesz, az új „önkényuralmi rendszer” áldozatainak megsegítését is ígéri
Szerződést bontott az MTVA a Hazajáró készítőivel
Az ő egyesületük szervezi a kitörés-túrákat.
„Aki nélkül valószínűleg nincs rendszerváltás” – Magyar a Vidéki prókátorral találkozott
Puzsérék is megnevezték az elnökjelöltjüket
A Szemlélek Fabiny Tamást ajánlja államfőnek
Kátai-Németh Vilmos bemutatta gyermekvédelmi helyettes államtitkárát
Benyújtotta az ügynökakták feltárásáról szóló törvényjavaslatot a kormány
Országos vizsgálat indult a kórházban hagyott kisgyerekek ügyében
Elhunyt a „trollkodó” filozófus, aki 14 évesen verset írt Nagy Imréék kivégzéséről
Ludassy Mária 82 éves volt.