Donald Trump: Lebombázott az USA három iráni atomlétesítményt
Az amerikai elnök békekötésre szólította fel a teheráni vezetést, ellenkező esetben sokkal nagyobb támadást helyezett kilátásba.
A 2012-es vízilabda Európa-bajnokság második csoportmeccsén a magyar férfi válogatott 19-6-re semmisítette meg a házigazda Hollandiát. A meccsen a kétszeres olimpiai bajnok Madaras Norbert egy akkor pofont kapott, hogy kitört a foga.
Kemény Dénes csapata döcögős első játékrész után belelendült, és egy lehengerlő, 8-1-es utolsó negyeddel nagyon megverte a holland csapatot (19-6) az Európa-bajnokság második meccsén. A mérkőzés egyetlen negatív pilanata az volt, amikor egy támadásnál arcon vágták a kétszeres olimpiai bajnok Madaras Norbertet, akinek az eset után kitört a porcelánfoga - írja a vlv.hu. A játékos szerdán megy kezelésre.
A magyar férfi-válogatott legközelebb csütörtökön játszik Macedónia nemzeti együttesével 13:00-kor, míg a női csapatunk ma 16:00-tól csap össze Nagy-Britanniával.
Lóbától a kiállításig – kis fogalomhatározó Európa-bajnokságokhoz II.
2012-ES VÍZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, EINDHOVEN |
FÉRFIAK, A CSOPORT: HOLLANDIA - MAGYARORSZÁG 6-19 (2-2, 1-4, 2-5, 1-8) HOLLANDIA: Stegman - de Bruijn, Kramer 2, Gerritse 1, Gielen, Lindhout, Gottemaker 2, Frauenfelder, Verweij 1, Spijker, Thomas Lucas, Matthijs Lucas. Szövetségi kapitány: Johan Aantjes MAGYARORSZÁG: Baksa - Katonás 2, Madaras, Varga Dénes 1, Kásás 2, Hosnyánszky 2, Kiss G. 5, Szivós 2, Varga Dániel, Biros 2, Steinmetz Á., Hárai 3. Szövetségi kapitány: Kemény Dénes Gól ötméteresből: 2/2, ill. 2/2 |
Az amerikai elnök békekötésre szólította fel a teheráni vezetést, ellenkező esetben sokkal nagyobb támadást helyezett kilátásba.
Azokat, akik csak a Stranger Thingsből ismerik, összezavarná, hogy miket művelt a karrierje kezdetén Paul Reiser. Korábbi rajongóit például azzal lepte meg, hogy feltűnt az Aliens gonoszaként. A veterán komikussal pályafutása cikkcakkjairól, Jerry Seinfeldről, Lisa Kudrow-ról és Eddie Murphyről is beszélgettünk. És arról is, miért tartotta hülyeségnek a Jóbarátokat.
A Tisza Párt elnöke legújabb bejegyzésében kifejezetten a fideszeseket szólította meg.