Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Badar Gergő az első magyar triatlonos, akinek ilyen rövid idő alatt sikerült abszolválnia a kihívást.
Badar Gergő első magyar triatlonosként teljesített nyolc órán belül Ironman-versenyt vasárnap, a Barcelonában rendezett viadalon.
A Magyar Triatlon Szövetség közleménye szerint a 34 éves sportoló 7:50.22 óra ért célba a 3,86 kilométer úszásból, 180,25 km kerékpározásból és maratoni futásból (42,195 km) álló klasszikus viadalon, amivel a 13. helyen ért célba.
Badar ezzel a legendás Kropkó Péter 8:03:35 perces, 1994-ben felállított magyar rekordját adta át a múltnak.
A katalán fővárosban rendezett versenyen Lehmann Bence a 25. helyen végzett, 8 óra 2 perc 07 másodperces idővel.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.