Orbán Ráhel vágyott rá, közpénzből megcsinálják: NER-szálakkal, állami támogatással jön az immerzív színház
Legalább 2,5 milliárdos állami támogatással hoznak létre turisztikai attrakciónak szánt látványszínházat a Millenárison.
Steve Jobs-napnak nyilvánítanák október 14-ét. Aznap mindenki vegyen fekete garbót és kék farmert az Apple-vezér tiszteletére – kérik a szervezők. Az eseményeket a Steve Jobs Day, a Dress Up Like Steve Jobs Day, illetve egy kreatív cég által létrehozott weboldalon lehet követni.
Közösségimédia-kampány szerveződik egy honlapon és a Facebookon, hogy nyilvánítsuk október 14-ét Steve Jobs-napnak.
Több Facebook-oldal is született, az érdeklődők a Steve Jobs Day-en, illetve a Dress Up Like Steve Jobs Day-en követhetik az eseményeket.
A szerveződés nem hivatalos. Az ötlet szerint aznap mindenki öltözzön úgy, mint Steve Jobs tette – kék farmerhez fekete garbó sportcipővel –, fotózza le magát és posztolja a Facebookon, Twitteren, beszéljen a barátaival és a munkatársaival Steve Jobsról, tweeteljen, aktivizálja magát a Facebookon.
Az eseményről a techland.time.com és a CNN is hírt adott.
Legalább 2,5 milliárdos állami támogatással hoznak létre turisztikai attrakciónak szánt látványszínházat a Millenárison.
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Bár Donald Trump amerikai elnök hétfő este bejelentette, hogy megszületett Izrael és Irán között a tűzszüneti megállapodás, az érdekelt felek egyike sem erősítette meg hivatalosan is a fegyvernyugvási alku tényét.
Érdekes részletek derültek ki az uniós külügyminiszterek hétfői tanácsülését követően, ahol Szijjártó Péter az Oroszországgal szembeni következő szankciós csomag vétóját jelentette be, Szlovákiával együtt.