Májusban vagy júniusban indul legkorábban az Apple televízió gyártása – írja az AppleInsider. Korábban már februárra várták, hogy a cupertinói cég megkezdi az okostévék gyártását ázsiai partnereivel.
Új részlet, hogy valószínűleg két- és ötmillió közötti darab kerül le a gyártósorokról, de 2012 negyedik negyedéve előtt nem lesznek készen az iTV-k - ha ez lesz egyáltalán a termék neve.
Karácsonyra kerülhet az Apple TV a boltokba
Az ázsiai beszállítók megkezdték az alkatrészek szállítását az Apple tévéhez, de legkorábban májusban vagy júniusban kezdődhet a gyártás.
Rezsicsökkentés újratöltve: Magyar Péter így teljesíthetné egyik fontos választási ígéretét
Hegedűs miniszter: Aki sürgősségi ellátásra érkezik, hozzon vizet
Lazul az öröknek és megbonthatatlannak hitt amerikai–izraeli barátság
Közben Irán sorra játssza ki aduit Donald Trump ellen.
Ha az új kormány sem változtat, akkor megint az utcára megyünk – Videóriport a Pride-ról
Hőkupola alatt, közel negyven fokos hőségben zajlott a kormányváltást követő első Pride. Felszabadult az LMBTQ-közösség? Riport a menetről.