Ahogy nő a Facebook-felhasználók száma, úgy esik a részvények értéke. Bár két mutató között természetesen semmilyen közvetlen összefüggés nincsen, a helyzet mégiscsak így látszik. A 38 dolláros kezdőáron indított papírok május végén kerültek bajba, akkor estek a 30 dolláros lélektani határ alá. A részvények július első felében 30 dollár fölött jártak, míg a hónap harmadik és negyedik hete 27-30 dolláros árfolyamot hozott. A hónap legvégén aztán jött az első tőzsdén töltött negyedév pénzügyi jelentése, ami egyáltalán nem nyugtatta meg a befektetőket.
Mélypont: 20 dollár alatt a Facebook
A 20 dolláros lélektani határt áttörve 19,82 dolláros történelmi mélységben jártak a csütörtöki kereskedésben a Facebook papírjai.
Jorge Jesus lett a portugálok szövetségi kapitánya
Egy igazi edzőlegenda lett a válogatott vezetője.
Haaland az angolok elleni meccsről: Vicces lesz
Igyekezett a továbbjutási esély minden terhét áttolni.
Gerendai Károly: Nem vagyok rajongó típus, de Magyar Péter elképesztő munkával felszántotta az országot – most viszont nem értem, miért folytatódik a kampányüzemmód
Merino most a belgákat küldte haza a vb-ről, Spanyolország az elődöntős
Szinte korlátlan hatalom összpontosul az új szuperhatóság kezében, hogy visszaszerezze 20 év elsíbolt 30 ezer milliárdját
Óriási segítségnek tartja a kormányzat a civilek klímatörvény-tervezetét
Lefagyva figyelik a szakértők, mikor fog megint mellényúlni a súlyos káderhiányban szenvedő Magyar-kormány
Singer Magdolna gyásztanácsadó: El kell fogadni, hogy nincs olyan, hogy megvigasztalni
Tízezer ember tiltását oldották fel a kormány hivatalos Facebook-oldalán
Hosszú volt az Orbán-kormány által letiltott felhasználók listája.