Sokba lesz nekünk Orbánék választási osztogatása
Sokszor kipróbált eszközökkel, ígéretekkel és kedvezményekkel igyekszik visszacsábítani híveit a választások előtt az Orbán-kormány, ezúttal sem mérlegelve azok költségvetési következményeit.
A papíron jónak tűnő HTC One legtöbbeknek néhány hétig még csak papíron tapasztalható is marad, csak áprilisban jelenik majd meg.
Eredetileg március 15-ére tűzte ki új csúcskészüléke, a One nemzetközi premierjét a HTC, de most úgy tűnik, hogy leghamarabb március 29-én jelenhet majd meg a készülék a polcokon. Ez is csak néhány piacot érint majd, a SlashGear információját megerősítő hivatalos HTC-nyilatkozat szerint a legtöbb helyre áprilisban érkezik csak meg a készülék, amikorra már valószínűleg a Samsung csütörtökön bemutatandó újdonsága, a Galaxy S IV is kapható lesz.
A HTC One tulajdonságairól itt olvashat bővebben.
Sokszor kipróbált eszközökkel, ígéretekkel és kedvezményekkel igyekszik visszacsábítani híveit a választások előtt az Orbán-kormány, ezúttal sem mérlegelve azok költségvetési következményeit.
Magyar Péter felemelkedése önmagában csak az egyik oka annak, hogy a miniszterelnök alatt szemlátomást inog a szék.
A legnagyobb orosz aranybányászati cég is Konsztantyin Sztrukové volt.
A tervet Magyarországra szabták.
A miniszter beszélt Tiborcz Ferrarijáról és a Pride-ról is.