A marketinges oldal által idézett comScore-felmérésből kiderül, hogy az 558 millió facebookos videómegtekintés messze nem elég az első helyre, a "Google oldalain", azaz főként a YouTube-on ugyanis 11,3 milliárd megtekintést számoltak. Szintén érdekes, hogy meg ez utóbbi helyen februárban egy-egy felhasználó átlagosan 362 percet töltött videók nézegetésével, a Facebookon ez az érték 19,9 perc.
Rekord a Facebookon: közel 558 millió videómegtekintés
A Facebook múlt hónapban új csúcsot ért el: a közösségi oldal majdnem 558 millió videó megtekintést könyvelhetett el – írja a Marketinglandre hivatkozva a Marketingmorzsák.

A svéd modell újratöltve: börtönbe kerülhet az is, aki az OnlyFans oldalain ad pénzt szexuális tartalmakért
Nagy Márton testvéréhez köthető tőkealap finanszírozza a Hajógyári-sziget szórakoztató-központtá válását
Az ukránok szerint „nem felelnek meg a valóságnak” azok az állítások, hogy elutasították a nyomozást Sebestyén József ügyében
Ukrajnában mostantól kötelező lesz testkamerát használniuk a toborzóknak
Fleck Zoltán a HVG-nek: Pont az utcai erőszakot szeretném megelőzni – Fülke
Putyin elmondta, melyik országban találkozna Trumppal
Az orosz és az amerikai elnök várhatóan a jövő héten tárgyal egymással.
Csak addig ért el sok embert a Harcosok Órája, amíg fizetett hirdetésben tolták
Németh Balázs Fidesz frakció szóvivő új műsora első hetén nagyon magas nézettséget ért el, azonban úgy tűnik, csak azért, mert fizettek érte.
Para-Kovács Imre: A Mészáros-féle magánszavanna rejtett, de messzire vezető olvasata
HVG Top 50: Gigantikus árbevétel-visszaesés az MVM-nél, a legnagyobb ugrás egy eddig ismeretlen cégé
A magyar gazdaságban is az autóipar volt a legfőbb vesztese a tavalyi évnek.