Várhatóan áprilisban jelenti be az LG a G4-et (erről itt olvashatnak), azonban egy másik és nem is akármilyen telefon is készül a cégnél – állítja a The Korea Herald. Egy phabletről van szó, az LG G4 Note-ról. A 3K-s kijelzővel szerelt készüléket elsősorban az Apple nagyképernyős iPhone 6 Plusával szemben indítaná a koreai cég.

Könnyen elképzelhető, hogy ez lenne az a bizonyos prémiumkategóriás eszköz, amelyről még az MWC-n beszélt Juno Cho, az LG vezérigazgatója, megemlítve, hogy még az LG G4-nél is „csúcsabb” lenne és 2015 második felében jelenne meg.
Úgy hírlik, hogy a G4 Note 5,5”-es, 2880 x 1620 pixeles kijelzőt kapna, a pixel sűrűsége (600 ppi) messze verné az iPhone 6 Plusét. Várhatóan ívelt lesz, mint az LG G Flex-vonal, és a 16 MP-es hátoldali kamera mellett egy erős, 5 MP-es szelfikészítő lenne rajta elöl.