A Pride volt az Orbán-rendszer temetési menete
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
Úgy tűnik, ismét újít a Facebook. Egy olvasónk küldte a képernyőképet, melynek tanúsága szerint az új szlogenhez igazítják a rendszert, és kialakítottak egy új üzenőfalat.
Mark Zuckerberg nemrég fogalmazta meg a Facebook új szlogenjét és küldetését, melynek középpontjában a csoportok erősítése áll. Ehhez igazodva a napokban többeknél már feltűnt egy, a fő üzenőfaltól elszeparált újabb üzenőfal, melyen kizárólag a csoportok bejegyzései láthatók.
A vélhetően tesztelés alatt lévő újítás érdekessége, hogy olvasónk, Botond beszámolója szerint csak azon csoportok bejegyzései tűnnek fel a falon, melynek tagja az ember, viszont akkor is, ha nem követi tartalmukat (kikapcsolta ezt), így a normál hírfolyamban nem tűnnek fel bejegyzéseik.
Olvasónk szerint egyelőre nem tiszta, hogy mi szerint rendezi a Facebook a felső sávban látható csoportokat "se betűrend, se aktivitás szerint nincsenek sorrendben". Vélhetően itt is egy algoritmus dolgozik, és a Facebook próbálja meg helyettünk kitalálni, hogy mi érdekes számunkra.
Ha máskor is tudni szeretne a Facebook úíjításairól, lájkolja a HVG Tech rovatának Facebook-oldalát.
[Frissítés: a cikk előző verziójában tévesen állítottuk, hogy azon csoportok bejegyzéseiből is válogat a Facebook, melyeknek nem tagja a felhasználó.]
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
A tömeg emberekből áll – őket mutatjuk meg külön-külön és együtt a HVG fotósainak szemével.
A Tisza Párt és a fővárosi csőd sem maradt ki.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
Beszédek a 30. Budapest Pride-on.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Freddie Mercury kezében sem állt ilyen hetykén a vasaló.
Szerinte a kérdés csak az, ki akarja-e tenni annak a gyerekeit, amit az elmúlt tíz évben ő is átélt.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.
Közéjük Charles Leclerc fért be.