Lex Magyar: nyilvánosságra hozták vagyonnyilatkozataikat a Tisza EP-képviselői
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
Kiterjedt hiba ütötte fel a fejét a Facebooknál kedden este, ami miatt az oldalak kezelői egyetlen bejegyzést sem tudtak közzétenni. A szolgáltatás később mindenhol helyreállt, újra lehet posztokat írni.
A webes szolgáltatások állapotát monitorozó DownDetector oldala (és saját tapasztalataink) szerint is komoly hibával küzdött a Facebook kedd este, ugyanis több helyen is lehetletenné vált, hogy az adminok bejegyzést tegyenek közzé az általuk kezelt Facebook-oldalon.
Igen kiterjedt problémáról volt szó, európai és tengerentúli felhasználók is jelezték, hogy a rendszer – ismeretlen eredetű – hibája miatt gyakorlatilag semmit nem tudtak posztolni a cég vagy márka által üzemeltetett oldalon. A hiba mobilon nem jelentkezett, azonban a Facebookhoz tartozó Page alkalmazás szintén nem jól működött.
A vonatkozó hibabejelentés alatt tömérdek hozzászólás sorakozott, mindenki arról írt: se képet, se rendes szöveget nem tud közzétenni az oldalon, amit kezel. Akad, aki bár négy oldalon is adminként van megjelölve, a rendszer egyiken sem engedett neki bejegyzést írni, csak a korábbi posztokat mutatja.
A hiba csak a vállalati Facebook-oldalakon ütötte fel a fejét, de késő estére mindenhol megjavult a rendszer. A felhasználói profilok rendben működtek.
A legnagyobb közösségi oldallal főleg az év elején akadtak problémák, akkor azonban többször is. Az eddigi legkomolyabb leállás márciusban volt.
Ha a Facebook legközelebb is rakoncátlankodik, addig érdemes átfutnia korábbi cikkünket: állítsa be ezt az 5 dolgot a fiókjában, ha jót akar magának.
Ha máskor is tudni szeretne a Facebookkal kapcsolatos hibákról, leállásról, lájkolja és figyelje a HVG Tech rovatának Facebook-oldalát. Szólni fogunk.
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
1978 óta egy és ugyanaz a kérdés: lehet-e valaki olyan jó Superman, mint amilyen Christopher Reeve volt?
Két tankert is megtámadtak a jemeni húszik pár nap leforgása alatt a Vörös-tengeren. Az akciókról és a süllyedő hajókról látványos videókat forgattak.
A hízelgést és a fenyegetést felváltva alkalmazva szavaztatta meg a republikánusokkal Donald Trump a „gyönyörű” költségvetési törvényt.
Az elnök nem vette jó néven, hogy korábbi szövetségese harmadik politikai erőt alapítana. Hogyan babrálhat ki Elon Musk Donald Trumppal?
Közel-keleti válság ide vagy oda, a világ szinte fürdik az olajban.