Ha ilyen fűnyírója van, áprilistól a Doommal is játszhat rajta
Nappal fűnyíró, este játékgép lehet a Husqvarna robotfűnyírója, érkezik ugyanis az ingyenes frissítés, ami a Doomot is elhozza rá.
hvg.hu
Nagy frissítés érkezik áprilisban a Husqvarna NERA-szériás fűnyíróira: a csomaggal ugyanis a Doom is megérkezik a kertészeti berendezésekre. Hivatalosan.
Bár a Doom már korábban is feltűnt a Husqvarna fűnyíróin, a „széleskörű bevezetés” a jelek szerint csak most érkezett el: néhány napja ugyanis a sorozatszám megadásával már fel lehet iratkozni a várólistára, ami feltétele annak, hogy az áprilisi frissítés fedélzetén a játék is megérkezzen. Erre a Bleeping Computer figyelt fel.
„A legendás, 1993-as videójáták, a Doom játszható lesz a Husqvarna Automower NERA robotfűnyíróin idén áprilistól” – áll a gyártó sajtóközleményében. A feliratkozók a kapcsolt mobilalkalmazáson keresztül tölthetik majd le a frissítést a fűnyíróra április 9-én, Magyarországról is.
Teljesen átgondolatlan, vagy valamilyen hátsó szándék vezérli a plázastop tervezett szigorítását, amely a boltok napi működésén túl a kereskedelmiingatlan-piacot is ellehetetleníti.