Napi vásárlási körkép

Lássuk, mit és hol érdemes ma vásárolni.

  • techline.hu techline.hu
Napi vásárlási körkép

Lássuk, mit és hol érdemes ma vásárolni. A Steam szokás szerint elindította a „hét közepi őrület” nevű akciót (Midweek Maddness), ezúttal az ARMA sorozatot  akciózzák, mégpedig alaposan. A sorozat minden epizódjára és a letölthető tartalmakra is 50% árengedményt kapunk, így például az ARMA II alapjáték csak nyolc euróba kerül.

A GG-re még nem érkezett meg a COD 3 (Steamen már van), így ők most akcióval melegítenek, a MAC tulajdonosokat véve célba. Addig is amíg befut a Call Of Duty legújabb része, fél áron vehetjük meg a COD és a COD2 MAC változatát  (15 dollár). A GOG-on végre megjelent a Fahrenheit, ami az egyik legjobb kalandjáték az utóbbi évekből, ráadásul csak hat dollárba kerül

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Budapesten is kitart a jó minőség mellett Wolfgang Puck és fia, Byron Lazaroff-Puck – deklaráltan meg is kérik az árát. A világ egyik legismertebb séfje ma is töretlenül aktív a globális étteremhálózatának ügyeiben, de a Spago éttermeket már fiára bízza. Apát és fiát a menü összeállításáról, az öröklés terhéről, egymással való viszonyukról és arról is kérdeztük, milyen kést használnak. Arról is szó esett, hogy miben erősek a budapesti piacok.