Kormányzati hátsó szándék látszik a gazdaságra káros, silány elővásárlási szabálynál
A külföldi tőkebefektetések engedélyezési rendszere Magyarországon indokolatlanul szigorú, a kormány minden ügylet minden részletére rá akar látni.
A pár héttel ezelőtt megjelent Parallels 7 megkapta élete első frissítését.
A pár héttel ezelőtt megjelent Parallels 7 megkapta élete első frissítését. Az update, amelyet automatikusan tölthetünk le a programhoz, a számtalan hibajavítás mellett (javították például a FileVault kompatibilitást, megbízhatóbb lett a FaceTime HD és az USB-s webkamerák használata a 2 GB RAM fölötti memóriával rendelkező virtuális gépeknél stb.) tartalmaz néhány érdekes újdonságot is, így például mostantól választhatunk, hogy a Snow Leopardban megszokott teljes képernyős módban (vagyis akár második monitoron is) dolgozunk, vagy a Lion megújult teljes képernyős lehetőségét használjuk ki (külön asztalt biztosítva a Parallelsnek).
A külföldi tőkebefektetések engedélyezési rendszere Magyarországon indokolatlanul szigorú, a kormány minden ügylet minden részletére rá akar látni.
Kényes téma lett a kormány számára, hogy mennyit költenek adófizetői pénzekből a védett személyek hivatalos külföldi útjaira. A jövőben öt évig rejtve maradhat az is, hogy mennyit költöttek Sulyok Tamás államfő vagy a legfőbb ügyész látogatásaira.
4,6 százalékra gyorsult az infláció. Legnagyobb mértékben a háztartási energia, azon belül a vezetékes gáz drágult.
Új eszközöket kaphat a rendőrség a rendzavarók távoltartására.
Különösebb hírverés nélkül alakítja át drasztikusan a kártyakínálatát több magyarországi bank.
A politikus azt mondja, ők nem elemezgetni akarják a politikát, hanem értékek mentén építenének közösséget.