A szakmai gyakorlatát a brit fővárosban töltő lány kisebb sérüléseket szenvedett, a lábán és a fején sérült meg - hangzott el a hírműsorban. Szombati Béla londoni magyar nagykövet hivatalosan nem tudta megerősíteni ezt az információt, mivel a nagykövetségre hozzátartozótól vagy sérülttől eddig nem érkezett bejelentés. Hozzátette: a nagykövetség folyamatos kapcsolatban áll a brit hatóságokkal.
A híradónak nyilatkozó diplomata elmondta: a londoni szervek maguk is bevallották, hogy valószínűleg péntekig eltart mire válaszolni tudnak a telefonvonalakra befutott érdeklődő hívásokra, hiszen óránként körülbelül 40 ezren tárcsázzák a megadott vonalat.
Magyar lány is van a londoni sérültek között
Egy 22 éves magyar egyetemista lány is a megsérült Londonban a csütörtök reggel történt terrortámadás során - hangzott el a közszolgálati televízió esti híradójában.

Politico: A Fehér Ház Budapestre szervezné Trump, Putyin és Zelenszkij találkozóját
Hadházy Ákos: Meg akartak ölni, vagy nem tudom
Egy biztonsági őr nekihajtott a kocsijának Hatvanpusztán, de az őr autója borult fel.
Állami kitüntetést kapott Rubint Réka
Végképp kitörölték a Matolcsy-korszakot Mészáros Lőrinc bankjából
Miért pont Donbasz kell ennyire az oroszoknak Ukrajnából, és miért tűnik rossz ötletnek átengedni nekik?
Enyedi Ildikó: Feszült, keserű és méltatlanul alantas a közbeszéd, annál meglepőbb, hogy mennyi kedvességgel találkozik az ember
Két körben is egyeztettek a washingtoni tárgyalások eredményeiről a világ politikai vezetői, Orbán Viktort az egyikre nem hívták meg
Toroczkai László zavarta meg Magyar Péter országjárását Dorogon – videó
Pedig még kezet is ráztak.
„Neked jó lesz az albérlet is” – újabb hamis AI-videó jelent meg Magyar Péterről
A Nemzeti Ellenállás Mozgalom videója szerint Magyar „megtámadta” a fix 3 százalékos lakáshitel-programot.
Fehér cápa támadt egy ausztrál szörfösre, kettéharapta a deszkáját
Sikerült elkapni az 5 méteres állatot, de hamar ki is szabadult a fogságból.
Thürmer Gyula lánya és Bencsik András fia is feltűnik az orbáni nagystratégia új alapítványában
Nagy Mártonnal és Gönczi Gáborral támad a Gazdálkodj Okosan Digitálisan Polgári Kör
Bekapcsolva maradt a mikrofon, amikor Giorgia Meloni arról beszélt: legszívesebben sose nyilatkozna az olasz sajtónak
A Bundeswehr főtervezője elmondta, hogy vonulna át orosz fenyegetés esetén több százezer NATO-katona Európa keleti szélére
Le Monde: Magyarország Európa beteg gazdasága
Öngyilkos lett egy finn képviselő a helsinki parlamentben
Elpusztult Szása, a budapesti állatkert kistigrise
A tavasszal született kölyök agyvérzés és epilepsziás rohamok miatt kezelték, de nem tudtak segíteni rajta.