Szekeres Imre elmondta: Krakkóban megállapították, hogy Afganisztánban 2009 fordulópont lehet. Ha békés választásokra kerül sor, s olyan helyi és országos vezetés jön létre, amit az afgán nemzet támogat, az kikövezheti az utat a belső megbékélés felé - véli a miniszter, aki arról is szólt, hogy Krakkóban bejelentette: Magyarország is hozzá kíván járulni az afganisztáni választásokat segítő erő tevékenységéhez. Magyarország abban érdekelt, hogy az afganisztáni műveletekben közös legyen a finanszírozás.
Lövészszakaszt küld Magyarország Afganisztánba
Egy lövészszakaszt küld Magyarország a NATO-kötelékéből Afganisztánba - jelentette be a honvédelmi miniszter azon a sajtótájékoztatón, amelyet a krakkói észak-atlanti védelmi miniszteri találkozó kapcsán tartott kedden Budapesten.
Polgár Judit tényleg a saját lábán áll: százmilliókat termel a brandje
Magyar Péter elmondta, milyen köztársasági elnököt akar, a Tisza frakciója Polgár Juditot méltatta – ez történt a Parlamentben
Jámbor: Magyar Péter hibázott a „kamu társadalmi egyeztetéssel”, de Polgár Judit attól még jó jelölt
„Aranyos kis copfja van, de amit a sakktáblán művel, az nem olyan vicces” – márciusi interjúnk Polgár Judittal
Török Gábor: Most először érzékelhető a miniszterelnök megtorpanása
Pócs János most nem telefonnal videózott, hanem okosszemüvegben ült be a Parlamentbe (fotók)
Magyar Péter azonnal kiszúrta az új szemüveget, lett is vita belőle.
Újabb igazolásokat jelentett be az MTVA: Magyari Péter és Bogár Zsolt is közrádiós lesz
Az argentinok viselkedése bemocskolta a vb-döntőt, de a spanyolok csillogását nem tudta elhomályosítani
Randalírozásba torkollt a vb-döntő elvesztése Buenos Airesben, vízágyút és könnygázt is bevettek a rendőrök – videó
Az argentinok nem tudták méltósággal viselni a vereséget, a verekedő Paredes többmeccses eltiltásra számíthat – videó
Károly király megbízta a kormányalakítással Andy Burnhamet
Itt a Tisza-kormány válasza a bizalmi vagyonkezelésre: vége a kiskapuzásnak, de a diszkréció marad
Süddeutsche Zeitung: A stadionokban egy szinte már elfelejtett Amerika jelent meg, de Trump mindent elrontott
Welt: Magyar Péter meglepően könyörtelen
Marine Le Pennek a bokaperec nem akadály, de egy kockázatos lépése könnyen hazavághatja a kampányát
A Fidesz egyvalaminek örülhet: jó kezekben vannak a személyzeti ügyek a Legfőbb Ügyészségen
„Magát a technológiát nem fejtette ki részletesen” – tovább tiltakoznak Borsodnádasdon a műanyag-feldolgozó építése ellen
Hősies önvédelem vagy gyilkosság rablókat lelőni? Olaszország vitatkozik
Meghalt Kevin Keegan angol focilegenda
A Liverpool háromszoros bajnoka rákos volt.