Orbán Ráhel vágyott rá, közpénzből megcsinálják: NER-szálakkal, állami támogatással jön az immerzív színház
Legalább 2,5 milliárdos állami támogatással hoznak létre turisztikai attrakciónak szánt látványszínházat a Millenárison.
A nukleáris veszély "rendkívül nagy" Japánban, ahol több atomreaktorban súlyos baleset történt - közölte kedden Alain Juppé francia külügyminiszter, miután a G8-ak párizsi tanácskozása keretében beszélt japán hivatali kollégájával.
A japán kormány tájékoztatta a Nemzetközi Atomenergia-ügynökséget (NAÜ) arról, hogy kedden is történt két robbanás a Fukusima-1 atomerőmű egy-egy reaktorában, hogy kigyulladt egy kiégett üzemanyagrudak tárolására szolgáló víztartály - a tüzet azóta eloltották -, valamint hogy radioaktív anyag áramlik ki közvetlenül az atmoszférába. Az erőműnél óránként 400 milliszivert sugárzást mérnek, márpedig évi 100 milliszivert radioaktív sugárzás már rákbetegséget okozhat a Nukleáris Világszervezet szerint.
Legalább 2,5 milliárdos állami támogatással hoznak létre turisztikai attrakciónak szánt látványszínházat a Millenárison.
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Érdekes részletek derültek ki az uniós külügyminiszterek tanácsülése uán.
Ismét nyomon lehet követni, hogy mennyit késnek a vonatok.
Több pontforráson is határérték-túllépést észleltek.
A csádi stratup- és fintechguruként ismert Adam Medellának nagy tervei lehettek Magyarországon.