Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ CÉGAUTÓ

Alfa Romeókat vet be a német vasút

2008. november 14., péntek, 11:20 • Utolsó frissítés: 2008. november 14., péntek, 11:49
Szerző: hvg.hu


A német vasúttársaság új cége (DB Rent Gmbh) Suttgartban és Kölnben beszáll az autóbérlő üzletbe. A tervek szerint 2009-ben indul a program.

© Stiller Ákos
A német vasúttársaság 100 Alfa Romeo Mitót vásárol, a bérelt autókat Kölnben és Stuttgartban bocsátják rendelkezésre. 2010-ben újabb 100 Alfával bővül a flotta.

A bérelt autók használata igen egyszerű lesz. A regisztrálás után egy internetes portálon megkapja az érdeklődő a vevőkártyáját, amellyel lefoglalhatja a járművet. Egy óra használatért 1,50 eurót számláznak, és minden megkezdett kilométer 25 centbe kerül.

A cég megállapodott továbbá néhány parkolót üzemeltető társasággal is Stuttgartban: kedvező parkolási díjakat szabnak egy évig az autót bérlőknek.

KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK:

Nissan cégautók – Ideális jelöltek a munkára (x)
Nissan cégautók – Ideális jelöltek a munkára (x)

A NISSAN különleges modellválasztéka a cégautó üzemeltetők számára is tartogat ideális jelölteket. Többek között különösen népszerű flottaautók a Qashqai, a Navara és az NV200 modellek.


Alfa Romeókat vet be a német vasút




  Másolat Önnek


HIRDETÉS
MINDEN TESZT

Alfa

Ariel

Audi

BMW

Cadillac

Chevrolet

Chrysler

Citroen

Dacia

Dodge

Fiat

Ford

Honda

Hyundai

Infiniti

Isuzu

Iveco

Jaguar

Jeep

Kia

Lancia

Land

Leier

Lexus

Maybach

Mazda

Mercedes-Benz

Mini

Mitsubishi

Nissan

Opel

Peugeot

Porsche

Renault

Rolls-Royce

Saab

Scania

Seat

Skoda

Smart

SsangYong

Subaru

Suzuki

Toyota

Volkswagen

Volvo

Wiesmann

VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X