Az agárdi vasútállomástól mintegy 300 méternyire történt baleset körülményeit vizsgálja a rendőrség, az asszony ugyanis kerékpárját hátrahagyva lépett a gyalogos-átkelőhelyre. A helyszíni szemle még tart, az érintett vasúti vonalszakaszon egy pályán halad a forgalom.
Gyalogost gázolt a vonat
Halálra gázolt a vonat Agárd és Dinnyés között egy gyalogost vasárnap kora este; a 36 éves dinnyési nő a helyszínen belehalt sérüléseibe.