A tájékoztatás szerint a XV. kerületi Széchenyi úton lévő lakóházban két felnőtt és egy gyermek szenvedett szén-monoxid-mérgezést. A mentők mindhármukat kórházba vitték - írta a katasztrófavédelem.
Három ember került kórházba szén-monoxid-mérgezés miatt Budapesten
Három embert, köztük egy gyermeket szállítottak kórházba szén-monoxid-mérgezés miatt Budapesten egy XV. kerületi lakóházból csütörtök este - közölte a katasztrófavédelem a honlapján.
Emberi testrészeket találtak egy budapesti beteghordónál, állítása szerint evett is belőlük
Vádat emeltek a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő egykori főigazgatója ellen
A NER oligarcháitól várja a „konzervatív média” életben tartását Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya
Megnéztük, mit vállalt a kormány az uniós 10 milliárd euróért, és mit nem
Mély hallgatás övezi a szégyenbetegséget, pedig tömegek életét keseríti meg
Marabu Féknyúz: Magának nem szóltak?
Hadházy nem pályázza meg a vagyonvisszaszerzési hivatal elnöki posztját – igaz, nem is tölthetné be
Cseri Kati: Mennyire veszi komolyan Magyar Péter a jogállamiságot?
Bödőcs Tibor értelmező videóval jelentkezett
Norvégia továbbjutott és üldözi a franciákat, Szenegál a kiesés szélére sodródott
A norvég csapat szinte végig veszélyesebb volt a szenegáliaknál, de a végére szoros lett a meccs.