Irán visszalőtt: Az amerikaiak katari bázisát érte rakétatámadás
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Júliusban indult nyomozás a püspökség ellen költségvetési csalás gyanújával. A feljelentésben szereplő állítások nem bizonyultak valósnak - közölte az adóhatóság.
Megszüntették a július óta tartó nyomozást a Szegedi Püspökség ellen - közölte a Délmagyar.hu helyi hírportállal Barnáné Horváth Melinda főhadnagy a NAV regionális igazgatóságától.
A NAV vizsgálata alapján egyrészt nem követtek el bűncselekményt, másrészt a püspökség elleni feljelentésbe foglalt állítások nem minősülnek bűncselekménynek. Az egyházi hivatal ellen költségvetési csalás és más bűncselekmények gyanújával nyomozták.
A nyomozást januárban megszüntették, de több, a bejelentések alapján illetékes hatóságot értesítettek az esetleges további vizsgálatok érdekében.
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Korábban Lázár János azzal vádolta meg őket, hogy túlterheléses támadást indítottak az EMMA rendszere ellen.
Lázár János tiszás hőbörgésről és hobbivasutas dünnyögésről írt a Facebookon.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.