A helyszín a Zöld Pokol, a Nürburgring-Nordschleife volt: nem véletlen, hogy a száguldásról promóciós filmet is forgató bajor gyártó az ’Utazás a zöldbe” címet adta a közel 10 perces kisfilmnek.
Farfus a legendás aszfaltcsíkon teljesített kör során részletesen magyarázza nejének a vezetés rejtelmeit: noha itt-ott szemmel látható, hogy a hölgy nem könnyen bírja a megpróbáltatásokat, így is jobban helytállt, mint más versenyzőfeleségek, akiknek a múltban hasonló élményben volt része. Kiderül a felvételből az is, hogy Liri asszony odahaza Ninhónak becézi a férjét.

Mint ismeretes, a korábbi Forma-1-es pilóta, Riccardo Patrese, valamint a sportautó-versenyző Joao Barbosa is készített már hasonló felvételt a feleségével. Emlékezetes felvétel az is, amit Jordi Gené készített: a korábbi WTCC-pilóta a nagymamáját vitte el egy körre egy Seat Leonnal.
Farfus és neje: egy kör a Nordschleifén: