Zebrán gázoltak el egy nőt Budapesten

Elütöttek egy nőt a zebrán a XI. kerületben, miután csak az egyik sávban adták meg a neki járó elsőbbséget.

  • MTI MTI
Zebrán gázoltak el egy nőt Budapesten

Elütöttek egy gyalogost a zebrán a fővárosban a Budaörsi úton hétfő délután - közölte Sagyibó Melinda, az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálatának sajtóügyeletese. A 27 éves nő át akart kelni a zebrán, az egyik sávban az autósok megadták neki az elsőbbséget, a másikban nem.

Németh Cecília, a mentők sajtóügyeletese az MTI érdeklődésére elmondta: könnyebb sérülésekkel szállították kórházba a gyalogost.

Jó sokat költött a MÁV felújításra, csak nem ott, ahol szükség volt rá: kellett a pénz a Budapest–Belgrádra

Jó sokat költött a MÁV felújításra, csak nem ott, ahol szükség volt rá: kellett a pénz a Budapest–Belgrádra

A magyar vasút olyan, mint a magyar oktatás vagy az egészségügy: rendkívül elhivatott emberek hatalmas munkája kell ahhoz, hogy ellensúlyozzák, mennyire kevés pénzt ad az állam. Ami pénz a vasútra megy, az arra jó, hogy a menetrend ne nagyon romoljon, a legrosszabb kocsikat lecseréljék, na és hogy a Budapest–Belgrád vasút épüljön.