Ne megszokásból akarjon villamosra szállni a Széll Kálmán téren

Hétfőtől a 61-es villamos két szakaszon, a Móricz Zsigmond körtér és az Attila út-Krisztina körút kereszteződésénél lévő ideiglenes végállomás, valamint Hűvösvölgy és a Káplár utcai ideiglenes végállomás között közlekedik, a 18-as villamos pedig a Savoya Parktól, az 59-es villamos pedig a Márton Áron tértől csak az Attila út és a Krisztina körút kereszteződésénél lévő ideiglenes végállomásig közlekedik.

  • MTI MTI
Ne megszokásból akarjon villamosra szállni a Széll Kálmán téren

Jelentősen átalakul a villamosok közlekedése a Széll Kálmán tér felújítása miatt jövő hétfőtől - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) pénteken az MTI-vel. A március végéig tartó, jövő hétfőn elkezdődő ütemben bontási és építési munkák is lesznek a tér belső részében. Ezért a Széll Kálmán tér két oldalán ideiglenes villamos-végállomásokat építenek. 

Facebook / BKK

Hétfőtől a 61-es villamos két szakaszon, a Móricz Zsigmond körtér és az Attila út-Krisztina körút kereszteződésénél lévő ideiglenes végállomás, valamint Hűvösvölgy és a Káplár utcai ideiglenes végállomás között közlekedik. Az ideiglenes villamos-végállomásoktól a Széll Kálmán térre gyalogosan, vagy a 91-es busszal lehet eljutni.

A 18-as villamos a Savoya Parktól, az 59-es villamos pedig a Márton Áron tértől csak az Attila út és a Krisztina körút kereszteződésénél lévő ideiglenes végállomásig közlekedik. A Szent János-kórház és Farkasrét között utazóknak a Zugliget, Libegőig meghosszabbított vonalú 102-es buszt ajánlja a BKK, az 59-es villamos és a 102-es busz ajánlott átszállási pontja a Kék Golyó utca megálló.

Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.