Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A fővárosi egynapos razziában az ittas sofőröktől a vezetéstől eltiltott autósokig sok minden volt.
A budapesti rendőrök március 20-án tartottak razziát civilnek látszó autókból. A reggel 8-tól 17 óráig tartó akció során előállítottak két ittas sofőrt, nyolcan kaptak bírságot, mert nem használták a biztonsági övet. Heten a tilos jelzésen áthajtás, és ketten haladási irány megszegése miatt kaptak közigazgatási bírságot – írja a rendőrség oldala.
Helyszínen összesen harminc autós kapott csekket, leginkább vezetés közbeni mobilozás miatt, és volt három autós, aki engedély nélküli vezetett, őket feljelentették.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.