Karácsony Gergely a valaha volt legnagyobb Pride-on: Ezen a napon Budapest Európa fővárosává vált – élő közvetítés a büszkeség napjáról
Kudarcba fullad a kormány hónapok óta tartó küzdelme, hogy betiltsa a Pride felvonulást. A HVG élő közvetítése.
Május közepéig várhatók különböző közlekedési problémák.
Április 15-én, hétfőn folytatódik a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér megközelíthetőségét érintő útfelújítás. Ez a harmadik ütem, amely április 20-ig, szombatig tart – közölte az MKIF Zrt.
Fontos tudni, hogy ezen idő alatt a repülőtér felől az M4-es, Cegléd felé vezető M0-s felhajtóját újítják fel, ez le lesz zárva, a repülőtér felől nem lehet majd az M0-sra közvetlenül felhajtani.
A repülőtér felől Budapest irányába közlekedőknek a Market Central bevásárlóközpontnál lévő kettős körforgalomban kell visszafordulniuk az M0 autóútra való felhajtáshoz.
További forgalomkorlátozás várható a Budapest felől érkezők számára is: az M4-es autóúton a repülőtérre vezető kihajtó ágon a belső sávot újítják fel. Itt a külső sávot továbbra is lehet majd használni.
A forgalomkorlátozások miatt torlódásokra és hosszabb menetidőre lehet számítani.
A munkálatok várhatóan május közepéig tartanak, ezért javasolják, hogy a repülővel utazók időben tájékozódjanak az utazási terveikről, hogy biztonsággal elérjék járatukat.
Kudarcba fullad a kormány hónapok óta tartó küzdelme, hogy betiltsa a Pride felvonulást. A HVG élő közvetítése.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Videóban üzent az esemény helyszínéről.
A tiltottá lett Pride üzenete aktuálisabb, mint valaha.
A Tisza Párt elnöke úgy nyilvánult meg a Pride-ról, hogy le sem írta a rendezvény nevét.
Freddie Mercury kezében sem állt ilyen hetykén a vasaló.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.