Nem törődött a nagyobbakkal a nyíregyházi mopedes, piroson át ment szembe a forgalommal – videó

Centikre mentek el mellette a kocsik.

  • HVG

Hajmeresztő jelenetet vett fel egy autós kamerája Nyíregyházán, amikor egy mopedes szabálytalankodott. Az idős férfi nem igazán törődött a szabályokkal: azon túl, hogy szembement a forgalommal, még a forgalomtól elzárt területre is ráhajtott.

Jóllehet ezek a járművek speciális kategóriába tartoznak, és bizonyos körülmények közt gyalogosnak számítanak, míg más esetben járműnek, a tilos jelzések rájuk is ugyanúgy vonatkoznak.

A rendőrség az RTL Híradó megkeresése nyomán vizsgálatot indított.

Hozzászólások