Híres festményekre photoshopolták a Szólíts a neveden főszereplőjét
Az eredmény pedig zseniális lett.
Az eredmény pedig zseniális lett.
Az Adobe és a Marylandi Egyetem több tízezer fotóval tanította meg a mesterséges intelligenciának, hogy ismerje fel a manipulált képeket. Másodpercekre van csak szüksége ehhez.
Egy angol dizájner, Tim Holmes, 32 Grand Prix-autót öltöztetett nemzeti mezbe.
Az Nvidia szakemberei több tízezer példán keresztül tanították meg a mesterséges intelligenciának, hogy hogyan segítse az embert a képek szerkesztésénél. A közzétett videó alapján úgy tűnik, sikerült.
Leírhatatlan. Elmondhatatlan. Mutatjuk.
A valóságban nem feltétlenül olyanok a dolgok, mint ahogy az elképesztő fotókon látszanak.
Egy profi fotós- és grafikuscsapat segítségével inspiráló fotók készültek a mozgássérült anyukának.
Mesterséges intelligenciával turbózzák majd fel a mobilos Photoshop alkalmazást, így a szelfik beállítását és filtereit is személyre lehet majd szabni. A bemutató videó alapján ígéretes fejlesztésről van szó.
Havas Jon a lakótelepen? Harry Potter egy kisvárosi iskolában? Egy instagramos felhasználó látványos módon helyezi el a szereplőket hétköznapi helyszíneken, így életközelibbé válnak a híres jelenetek.
Egy Photoshop-művész direkt leleplezte saját magát, hogy lássuk, milyen a színfalak mögött a munkája. Még egy átlagos kis akváriumban is lehet csodás természetfotókat készíteni.
Bárkit a retusálás és egyéb képmanipulálás mesterévé tesz a legnépszerűbb fotószerkesztő program, az Adobe Photoshop ingyenes és egyszerűen használható alkalmazása, ami Androidra is megjelent.
Az Adobe új hangszerkesztő programjával olyan szavakat adhatunk hozzá mások beszédéhez egy hangfelvételen, melyeket ők nem is mondtak.