Megírtuk, megoldódott: többé nem bűzben tornáznak a diákok
Hálás telefonok és sms-ek érkeztek pilisborosjenőiektől a hvg.hu szerkesztőségébe: alig három nappal azután, hogy beszámoltunk a falu főutcáján elképesztő állapotok közt tartott állatokról, a hatóság megmozdult, és indult is kobozni. Állítják, ez a „fokozatos” eljárás miatt történt pont most, de az a lényeg, hogy többé nem kell kerülgetni az utcán folyó trágyalevet. Vagyis csurgalékvizet, ha már az ügynek köszönhetően elsajátítottuk a hivatalos szóhasználatot.