Rendőrautónak ütközött egy kocsi az M7-esen Székesfehérvárnál
Az érintett szakaszon a leállósávon halad a forgalom.
Az érintett szakaszon a leállósávon halad a forgalom.
A rendőrség szerint két autó és egy motorkerékpár ütközött.
Baján egy kismama és két kislánya szenvedett szén-monoxid mérgezést.
A robbanás alig száz méterre történt egy kórháztól.
Az épület nem volt bejelentve idősotthonként, így a hatóságok sem tudták működését ellenőrizni. Sem azt, hogy hogyan tartják be a tűzvédelmi előírásokat.
Súlyos baleset történt péntek délután egy görög turistabusszal a román fővárosban. Egy ember meghalt és többen megsérültek, amikor a busz nekiütközött egy magassági korlátnak.
Köd volt és rossz látási viszonyok, feltehetően ez okozta, hogy tíz baleset is történt péntek délelőtt az M5-ös autópálya Csongrád-Csanád megyei szakaszán. Előbb két autó ütközött, majd a feltorlódott sorban sorra történtek az ütközések. A pályát le is zárták.
A döbbenetes karambol ellenére nem történt súlyos személyi sérülés.
Tömösközi Kata csodával határos módon komolyabb sérülés nélkül élte túl, hogy egy kamion egy másik pótkocsija alá lökte az autóját.
A férfit egyelőre nem tudták azonosítani.
A furgont egy 18 éves férfi vezette, ellene eljárást indítottak a rendőrök.
Decemberben naponta átlagosan 30 otthonban keletkezik tűz.
13 embert kórházba szállítottak, a kigyulladt lakás tulajdonosa súlyos légúti égést szenvedett.
Kórházban ápolják a villamosvezetőt, aki a kocsiszínbe tartó szerelvénnyel nekiütközött a megállóban álló villamosnak a Petőfi híd Boráros téri állomásánál hétfőn este.
A forgalom már megindult, arról még nem adtak ki hivatalos információt, mi okozhatta a balesetet. Egy súlyos, öt könnyebb sérülésről lehet tudni.
Egy baleset után kiszállt egy autóból a vezetője az autópályán, egy teherautó ekkor halálra gázolta.