#Balla György







Piás poénra intett be Szanyi a parlamentben?

A Fidesz lemondatná Szanyi Tibort, aki felszólalása végén középső ujjával beintett egy képviselőtársának. Úgy tudni, Pósán László fideszes képviselő sütött el egy piás poént Szanyi kapitány rovására.