Nem csak a Földközi-tengeren halnak az afrikai menekültek
Miközben a sajtó csak a Földközi-tengeren odavesző emberekről ír, egy minapi budapesti konferencián arra hívták fel a figyelmet, hogy a Szaharán átkelők közül már sokan az útjuk elején, a sivatagban meghalnak. A menekültek legtöbbje pszichésen is sérült, ám a kezelésük szinte lehetetlen.