Vagyonkezelés Debrecenben, az MSZP kérdez
Az MSZP debreceni önkormányzati képviselői szeretnék megtudni, milyen hitelfelvételre vállalt tízmilliárdos kezességet a Debreceni Vagyonkezelő Zrt. - közölte Madarasi István, az önkormányzat pénzügyi bizottságának szocialista elnöke és Szathmári Károly, a bizottság szocialista tagja csütörtökön sajtótájékoztatón. A vagyonkezelő szerint autóbuszbeszerzésre vállaltak kezességet.