Orbán a Századvég 30. születésnapján: Akik liberális hegemóniát akarnak, azok történelmi értelemben kommunisták
Harmincéves lett a kormány egyik legnagyobb think tankje, a Századvég pedig Orbán Viktorral és egy Szuverenitás konferenciával ünnepel. A miniszterelnök beszédében felemlegette a Századvég születését, tanulságként levonta, hogy megéri radikálisnak lenni, Soros Györgyöt az ördöggel, Magyarországot pedig az európaiak hangjaként azonosította.