"Nincs Fidesz-KDNP-szövetség Esztergomban"
A helyi kereszténydemokrata elnök nyílt levélben fordult a képviselő-testülethez és a polgármesterhez azt is kérve, hogy ne használják a Fidesz-KDNP-frakció elnevezést, mivel ilyen Esztergom önkormányzatában nem létezik.