#evés


Ezért nagyon nem mindegy, mit eszik

Nemcsak az egészséget, a környezetet is károsítja a rossz táplálkozás – derült ki egy friss tanulmányból. A világ lakosságának majdnem fele szenved a helytelen étrend miatt, ami a túl sok vagy a túl kevés étel következménye.















Ezért se egyen este hat után

Tudományosan is igazolták, hogy aki este hat óra után eszik, az nemcsak hogy nagyobb valószínűséggel hízik el, hanem könnyebben lesz cukorbeteg is.



Fontos dolog derült ki a reggeliről

Kétszer annyi kalóriát égethet el, ezzel megelőzheti az elhízást és a magas vércukorszintet az, aki nagy vacsora helyett reggelire eszik többet – derítették ki német kutatók.